FIIO FH9 TITANIUM -SŁUCHAWKI IEM HI-FI

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
2 999,00 zł

Hybrydowe monitory dokanałowe FiiO FH9

FiiO FH9 Titanium to hybrydowe monitory dokanałowe, które zostały wyposażone w dynamiczny przetwornik basowy z membraną 13,6 mm DLC drugiej generacji. Przetwornik ten jest w pełni zdolny do przenoszenia najniższych częstotliwości z dużym impetem. Średnie i wysokie częstotliwości są obsługiwane przez niestandardową konfigurację sześciu przetworników Knowles BA, która precyzyjnie odtwarzają każdy najdrobniejszy muzyczny szczegół.

Przemysłowy design nowej generacji FiiO FH9 nadaje mu zdecydowanie ekskluzywny wygląd i styl godny jego statusu. Konstrukcja ze stopu tytanu FH9 jest nie tylko piękna, ale jej ekstremalna sztywność pomaga również znacznie zminimalizować niepożądane zakłócenia harmoniczne i rezonanse, zapewniając lepszą jakość dźwięku.

Specjalnie dobrany zestaw sześciu przetworników BA Knowles

Wszystkie sześć zbalansowanych przetworników armaturowych w każdej słuchawce FiiO FH9 pochodzi od Knowles. Wysokie częstotliwości obsługiwane są przez sprawdzony przetwornik SWFK-31736.

Obudowa modelu FH9 została specjalnie zaprojektowana, aby wyeliminować niechciany rezonans harmoniczny generowany podczas przemieszczania się fal dźwiękowych przez jej ścianki. Ma też tubę dźwiękową i odpowiednio zaprojektowaną wnękę, co znacznie eliminuje niepożądane sybilanty w reprodukcji dźwięku.

Półotwarta konstrukcja

Hybrydowe monitory dokanałowe FiiO FH9 charakteryzują się półotwartą konstrukcją akustyczną, w której zastosowano opatentowany przez FiiO system równoważenia ciśnienia między przednią i tylną wnęką.

Rezultatem jest bardziej naturalny dźwięk i wygodniejsze słuchanie, odczuwalne szczególnie w dłuższych sesjach, dzięki znacznie zminimalizowanemu naciskowi ciśnienia akustycznego na bębenki podczas słuchania.

Ergonomiczne złącza MMCX i kabel audio ze srebra

Piękne, kątowe złącza MMCX ze stali nierdzewnej zostały zaprojektowane tak, aby korzystanie z urządzenia FiiO FH9 było, jak najbardziej wygodne. Szczegóły, takie jak specjalny kąt, czy oznaczenia kolorystyczne, ułatwiają łączenie IEM w celu ich wygodniejszego noszenia.

W zestawie z FH9 znajduje się kabel z czystego srebra o wysokiej czystości z 8 odgałęzieniami po 28 przewodów każde, co daje łącznie 224 przewody. Każdy przewód jest indywidualnie izolowany i wszystkie są splecione razem w stylu Litz. Zewnętrzna powłoka kabla wykonana jest z przyjaznego dla środowiska TPU, który nie tylko zapewnia promienny, przezroczysty wygląd, ale jest również odporny na żółknięcie podczas długotrwałego użytkowania, jak i usztywniania się w niskich temperaturach.

Informacja o zwrocie

Ze względów higienicznych nie przyjmujemy zwrotów słuchawek dousznych i dokanałowych, jeśli ich pudełko zostanie otwarte.

Akcesoria:

Futerał HB5 x1 

Końcówki douszne Bass 3 pary (SML)

Końcówki douszne zbalansowane 3 pary (SML)

Końcówki douszne Vocals 3 pary (SML)

Piankowe końcówki douszne 2 pary (M)

Końcówki douszne z podwójnym kołnierzem x2 (M)

Końcówki douszne SpinFit 3 pary (SML)

Szczoteczka do czyszczenia x1

Narzędzie do usuwania MMCX x1

Opaska magnetyczna x1

Filtry audio zielony/czarny/czerwony 1 zestaw

Wymienne wtyczki audio 2,5/3,5/4,4 mm 1 zestaw

Kabel audio x1

Dane techniczne:

 1 przetwornik dynamiczny + 6 przetworników BA
Przetwornik basowy z membraną DLC drugiej generacji
6 customowych przetworników Knowles
Konstrukcja ze stopu tytanu
Półotwarta obudowa akustyczna
Złącza MMCX ze stali nierdzewnej
Wymienne filtry akustyczne
Kabel audio z monokrystalicznego srebra o wysokiej czystości
Więcej informacji
Producent FiiO
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIIO FH9 TITANIUM -SŁUCHAWKI IEM HI-FI
Twoja ocena