Dali Katch One - soundbar - Iron Black

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 3 dni roboczych
3 499,00 zł

DALI KATCH ONE to najnowszy soundbar do telewizora renomowanego duńskiego producenta z komunikacją bezprzewodową bluetooth, wejściem HDMI oraz optycznym. Jest doskonałą alternatywą dla zestawów kina domowego lub urządzeń stereo.

 

W miarę powiększania się telewizorów przestrzeń na systemy audio wysokiej jakości staje się coraz mniejsza. Dla widzów, którzy wymagają, aby dźwięk z telewizora był tak samo ostry jak obraz, DALI stworzyło KATCH ONE. Stylowy, kompletny soundbar, który poprawia wrażenia z oglądania telewizji.

DALI KATCH ONE został zaprojektowany w celu poprawy jakości dźwięku telewizyjnego, ale także w celu poprawy muzyki z dowolnego źródła. Jest na tyle dobrym urządzeniem, że sam w sobie może być doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających minimalistycznego urządzenia dla nagłośnienia swojego domu. Bezbłędna jakość dźwięku świadczy o prawie czterdziestoletnim doświadczeniu firmy DALI w produkcji wysokiej klasy sprzętu Hi-Fi, skupiając się na tworzeniu najbardziej naturalnie brzmiących głośników na rynku, odtwarzając muzykę zgodnie z zamierzeniami artysty.

Pilot
Do zestawu dodawany jest bardzo poręczny pilot

Charakteryzujący się elegancką, kompaktową konstrukcją, DALI KATCH ONE ma 10 wbudowanych przetworników, idealnie dopasowanych do potężnego wzmacniacza 4x 50 W. Zapewnia to, że ścieżki dźwiękowe filmów są zawsze wyjątkowo dynamiczne, że dialog jest zawsze wyraźny i wyraźny, a muzyka jest pięknie zbalansowana dokładnie tak, jak zamierzał twórca.

Dzięki miękkim kopułkowym głośnikom wysokotonowym utrzymującym czysty i szczegółowy dźwięk, cztery duże pasywne przetworniki współpracują z czterema aktywnymi głośnikami niskotonowymi, zapewniając bas, który jest mocny i precyzyjny, a wszystko to w celu zapewnienia idealnego dźwięku.

DALI KATCH ONE jest wyposażony we wszystkie potrzebne wejścia, w tym HDMI, 2x optyczne, analogowe, nie mówiąc już o Bluetooth (AAC i aptX).

Wejścia Dzięki wielu wejściom soundbar można podłączyć do każdego telewizora
Ważną częścią wizualnego projektu są trzy stylowe rozwiązania montażowe, dzięki którym KATCH ONE doskonale uzupełni design każdego salonu.

Mocowanie naścienne za pomocą dedykowanych uchwytów
Skórzany pasek naścienny o eleganckim, kompaktowym wyglądzie dopełnia wygląd KATCH ONE. To rozwiązanie elegancko ukrywa kable biegnące z telewizora do KATCH ONE, utrzymując porządek, a doskonałe właściwości akustyczne frontu tkaniny gwarantują, że nie zostaną utracone żadne szczegóły dźwięku.

Mocowanie naścienne za pomocą kołków montażowych
Jeśli jest mało miejsca, idealnym rozwiązaniem jest zamocowanie KATCH ONE za pomocą otworów na tylnej ścianie głośnika oraz zamocowaniem go do powierzchni za pomocą kołków montażowych

Ustawienie na półce
Umieszczenie KATCH ONE na półce lub na meblu jest również możliwe przy użyciu dostarczonych nóżek z prawdziwego drewna. Te nózki pasują do ogólnego wyglądu KATCH ONE i służą do oddzielenia głośnika od powierzchni na której stoi ograniczając w ten sposób niepożądane wibracje i podnosząc KATCH ONE, aby uzyskać bardziej elegancki wygląd.

Dzięki 5-ciu różnym wejściom audio KATCH ONE połączy się z dowolnym urządzeniem audio. Obejmuje to cztery sposoby podłączenia do telewizora. Nie wspominając o szerokich możliwościach podłączania urządzeń do strumieniowego przesyłania muzyki. Ponadto KATCH ONE posiada automatyczne wykrywanie sygnału na wszystkich wejściach i automatycznie włącza się po włączeniu telewizora lub źródła dźwięku.

 

HDMI
Wejście HDMI (ARC) w KATCH ONE to wejście tylko audio. Połączenie HDMI obsługuje użycie pilota telewizora do regulacji głośności, wyciszania i włączania / wyłączania zasilania.

 

2 x WEJŚCIE OPTYCZNE
Funkcja automatycznego włączania dla dedykowanego wejścia TV jest aktywowana przez wyjście optyczne z telewizora. Zapewnia to, że KATCH ONE jest włączony i gotowy, jak tylko telewizor zostanie włączony. Drugie wejście optyczne jest przeznaczone do użytku z urządzeniami audio, takimi jak odtwarzacze CD i streamery audio. To wejście umożliwia automatyczne włączanie / wyłączanie zasilania na podstawie sygnału audio.

 

BLUETOOTH
KATCH ONE oferuje Bluetooth AAC i aptX - pozwalając na łatwe strumieniowanie muzyki z telefonu, tabletu lub nawet telewizora, tworząc całkowicie bezprzewodowe rozwiązanie.

 

WEJŚCIE ANALOGOWE
Stereofoniczne wejście mini-jack w KATCH ONE umożliwia analogowe połączenie z telewizorem, telefonem, tabletem lub komputerem.

 

SUB OUT
Podłączenie subwoofera jest bardzo łatwe. Wszystkie tony niskie wysyłane są bezpośrednio do SUB Out przez DSP. Dzięki temu wzmacniacz wbudowany w KATCH ONE umożliwia słuchanie muzyki czy oglądanie tv z jeszcze większą głośnością!

 

KATCH ONE ma 10 wbudowanych przetworników, doskonale dopasowanych do potężnego wzmacniacza 4x 50 W zapewniając, że ścieżki dźwiękowe i dialogi filmowe są zawsze niezwykle dynamiczne, wyraźne i czyste, a muzyka jest pięknie zrównoważona.

 

Cztery duże pasywne przetworniki współpracują z czterema aktywnymi głośnikami niskotonowymi, aby zapewnić zaskakujące brzmienie basów i doskonałe wrażenia podczas oglądania filmów. Jeśli pomieszczenie wymaga jeszcze większej wydajności basów, istnieje możliwość podpięcia pod KATCH ONE subwoofera.

 

Dopełnieniem soundbaru są dwa ultralekkie głośniki wysokotonowe z miękką kopułką o średnicy 21 mm, które naprawdę ożywiają górny i średni zakres brzmienia. Razem 6 aktywnych i 4 pasywne przetworniki renderują czysty, szczegółowy i spójny sygnał audio, rzadko spotykany w urządzeniach typu soundbar.

 

  • TWEETER

Ultralekki głośnik wysokotonowy z miękką kopułką o średnicy 21 mm jest niezwykle kompaktowy, ale zachowuje duży obszar membrany, co zapewnia, że ​​sięgnie głęboko w obszary częstotliwości środkowego zakresu bez żadnego rozpadu lub spadku. Silny magnes neodymowy zapewnia wysoką moc przenoszenia i wysoką czułość miękkiego głośnika wysokotonowego, zapewniając w ten sposób szczegółowość, dokładność i szybkość wysokich częstotliwości.

 

  • WOOFER

Dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanej obudowy, odwróconej membrany, stworzyliśmy głośnik niskotonowy z takim samym maksymalnym wychyleniem jak tradycyjny głośnik niskotonowy o podobnej wielkości. Każdy milimetr uzyskany na głębokości wewnętrznej zamienia się w rzeczywistą reprodukcję niskich częstotliwości, pozwalając głośnikowi niskotonowemu generować basy przy minimalnej pomocy DSP.

 

Toczony na zewnątrz stożek jest wykonany z aluminiowej membrany z miękkim materiałowym kapturkiem przeciwpyłowym. Sztywny aluminiowy stożek pozwala głośnikowi niskotonowemu poruszać się jak najwięcej, nawet przy średnich częstotliwościach, a połączenie aluminium i tkaniny działa w celu obniżenia rezonansów powierzchniowych, zachowując szczegółowość i czystość.

 

 

Zarówno obudowa, jak i przednia ścianka KATCH ONE są zbudowane z mieszanki ABS wzmocnionej włóknem szklanym. Materiał ten pozwala nam zbudować platformę dla sterowników, która optymalizuje przepływ powietrza, poszerza scenę stereo i kieruje dźwięk w stronę słuchacza. Stanowi to podstawę dla wyjątkowo sztywnej struktury, która zapewnia, że ​​ruch przetworników nie powoduje niepożądanych rezonansów w strukturze obudowy, które mogłyby spowodować zniekształcenie sygnału audio.

 

Wszystkie dostępne wejścia i wyjścia są umieszczone z tyłu soundbara we wnęce połączeniowej, która ukrywa wtyczki i zapewnia łatwy dostęp do systemu zarządzania kablami w górnej części tylnej części KATCH ONE. Możliwe jest, aby podłączone kable biegły w górę lub w dół z wnęki przyłączeniowej, w zależności od wybranego rodzaju umiejscowienia.

 

Zarówno stała kratka z tyłu KATCH ONE, jak i przednia przegroda mają wbudowane prowadnice przepływu powietrza, aby zoptymalizować rozprzestrzenianie się sygnału audio. Dzięki głośnikom niskotonowym umieszczonym zarówno z przodu, jak i z tyłu urządzenia, bardzo ważne jest ukierunkowanie i optymalizacja przepływu powietrza. Tylne głośniki niskotonowe zaprojektowano tak, aby integrowały się ze ścianą w celu zwiększenia wydajności basów, a także wykorzystują ścianę do poszerzenia sceny stereo. W ten sam sposób przednie głośniki niskotonowe są umieszczone na przegrodzie przedniej otoczonej prowadnicą fal, która pomaga kontrolować i wspomagać przepływ powietrza w celu zoptymalizowania rozproszenia.

 

W skrócie najważniejsze cechy:

Zakres częstotliwosci (+/- 3dB) [Hz] 46 - 25,000
Maksymalna moc wyjsciowa wzmacniacza [RMS watt] 4 x 50
Typ wzmacniacza W pełni cyfrowe wzmacniacze klasy D
wejścia HDMI ARC
2 x Optyczne (TosLink)
3.5 mm Mini Jack
wyjścia

SUB Out
USB Charge Output (5V/1A) (bez możliwości odtwarzania muzyki)

komunikacja bezprzewodowa Bluetooth™ 4.0 AAC & Apt-X
zalecane umiejscowienie

na ścianie

półka/stolik

Zawartość zestawu

kabel sieciowy (2m)

pilot

uchwyt ścienny (skórzany)

drewniane nóżki

skrócona instrukcja obsługi

 


Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, pochodzący od oficjalnego polskiego dystrybutora, objęty 24-miesięczną gwarancją.


Więcej informacji
Producent DALI
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dali Katch One - soundbar - Iron Black
Twoja ocena