Chord HUEI – Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
5 790,00 zł

Model Huei jest odpowiedzią na pytania wielbicieli dźwięku spod znaku Chord Electronics, którzy chcieli uzyskać to samo wysokiej klasy brzmienie w swoich systemach gramofonowych. Przedwzmacniacz ten obsługuje zarówno wkładki MM (Moving Magnet), jak i MC (Moving Coil), dzięki czemu jego użytkownik może bez przeszkód korzystać z obu typów. Co więcej, dzięki umieszczonemu na froncie przyciskowi „Gain”, osoba korzystająca z przedwzmacniacza Huei bez problemu dostosuje wzmocnienie do swoich aktualnych potrzeb.

Na pokładzie Huei znajdziemy tę samą technologię, która zapewniła firmie Chord Electronics znakomitą opinię wśród krytyków audio i miłośników high-endowego dźwięku na całym świecie. Mowa tu między innymi o zaawansowanym mikroprocesorze odpowiedzialnym za kontrolę urządzenia. Mikroprocesor oferuje między innymi możliwość zmiany impedancji czy wzmocnienia, a także funkcję zapamiętywania ustawień, dzięki której korzystanie z przedwzmacniacza Huei jest niezwykle przyjemne i bezproblemowe. Co istotne, opisywany tutaj przedwzmacniacz oferuje wejścia RCA oraz wyjścia RCA oraz XLR.

Podobnie jak inne produkty sygnowane logotypem Chord Electronics, również Huei został wyposażony w wysokiej jakości obudowę wykonaną z precyzyjnie obrabianego aluminium. Jej forma jest podobna do tej znanej z firmowego przetwornika c/a Qutest i również oferuje niewielkie „okienko” do podglądania podświetlonego wnętrza urządzenia. Uwagę powinny także przykuć umieszczone na froncie sferyczne gałki służące do kontroli pracy urządzenia: te są nie tylko łatwe w obsłudze, ale i znakomicie się prezentują.

 

Dane techniczne:

Impedancja wejściowa MM - 47kΩ MC - 30Ω – 47kΩ
Filtr subsoniczny Rausch Slope -24dB per octave below 50Hz
Impedancja wyjściowa 520Ω
Pasmo przenoszenia 12Hz - 25kHz
Zakres wzmocnienia MM - 25dB - 35dB, 8-stopniowy wybór MC - 48dB - 70dB, 8-stopniowy wybór
Szum wejściowy 1.1nV / f
Maksymalne napięcie wyjściowe RMS 10 V RMS
Waga 657 g
Wymiary 41 x 160 x 72 mm
Kolor Black

 

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, pochodzący od oficjalnego polskiego dystrybutora, objęty 24-miesięczną gwarancją.

Więcej informacji
Producent CHORD ELECTRONICS
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Chord HUEI – Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC
Twoja ocena