Nie jesteś zadowolony z dźwięku z głośników telewizora? Chciałbyś to zmienić i słuchać dźwięku z głośników dobrej jakości, a przy okazji mieć możliwość odtwarzania ulubionych nagrań ze smartfona, komputera, czy innego źródła? TEAC AI-303 może to zmienić. Dzięki HDMI ARC/eARC z HDMI CEC, podłącza się go do telewizora jednym kablem i można pilotem telewizora regulować głośność! Obsługuje przy tym sygnały wysokiej rozdzielczości PCM 384/32, DSD512 i MQA!
Wydajny wzmacniacz mocy Ncore® firmy Hypex dysponuje mocą 50W + 50W (4 Ω) na kanał, a dodatkowo gniazdo na subwoofer pozwoli na podłączenie dodatkowego głośnika niskotonowego.
Dzięki USB-C można odtwarzać muzykę ze smartfona czy komputera, a wysokiej klasy dekoder w AI-303 poprawi jakość dźwięku źródłowego.
Ponadto AI-303 wyposażono w wysokiej jakości gniazdo słuchawkowe (4-biegunowe) obsługujące połączenie z oddzielnym uziemieniem, co umożliwia podłączenie słuchawek wyższej klasy, a Bluetooth jest kompatybilny z kodekami wysokiej jakości LDAC i aptX HD.