Ludic Audio stworzony w jednym, ale istotnym celu: ustanowienie nowych standardów w Świecie Audio

Dzisiejszy high-end audio dostarcza kilka unikalnych produktów, ale ceny są czasami nie z tego świata. A dlaczego nie da się stworzyć niedrogich produktów, nie tracąc przy tym wysokiej jakości?

Ludic Audio – próba czegoś nowego

 

Dwaj holenderscy bracia zdecydowali się założyć firmę Ludic Audio latem 2015 roku. Celem było stworzenie firmy, która byłaby w stanie dostarczać kable audio ludziom takim jak oni – entuzjastom Hi-Fi, w bardzo przystępnej cenie. Zlecając produkcję u znanego dużego producenta, Ludic Audio zmniejsza koszty jednostkowe produkcji, a tym samym dużo oszczędza i jest w stanie dostarczać klientom niespotykany na rynku audio stosunek jakości do ceny.

Ponad 30 lat doświadczenia oraz szeroko zakrojone testy produktów, powodują, że Ludic Audio głęboko wierzy w swoje kwalifikacje i ma wiedzę w jaki sposób opracowywać produkty z odpowiednimi kompromisami, aby dostarczać najwyższą jakość bezpośrednio do klienta w możliwie najniższej cenie.

 

Aktualnie Ludic Audio proponuje dwie serie kabli głośnikowych:

 

Hera series

Seria Hera to podstawowe kable, które zostały zaprojektowane tak, aby otrzymać ogromny skok w stosunku do standardowych kabli, które znajdziemy w pudełku swojego sprzętu elektronicznego. Seria Hera charakteryzuje się lepszą przewodnością i dobrze znanymi technologiami, takimi jak wielokrotne ekranowanie, wysokiej jakości izolacja i bardzo dobre złącza, dzięki czemu zapewnia duży skok jakościowy w domowym systemie audio/wideo przy bardzo niskich kosztach.

 

Magica series

W przypadku serii Magica cel od początku był jasny, zmienić to, ile klienci mogą oczekiwać za swoje pieniądze. Ludic chciał uzyskać serię kabli, która byłaby skierowana bezpośrednio do entuzjastów audio high-end i nadal miała znacznie bardziej realistyczną cenę.

Ludic poszedł nieco dalej, jeśli chodzi o materiały użyte w serii Hera i wykorzystuje między innymi najczystsze miedziane przewodniki oraz technologię izolacji: High Density Triple-Layer Shielding o niskiej pojemności.

Prawie dwa lata spędzone na poszukiwaniu odpowiedniego producenta kabli zaowocowały współpracą, która dała naprawdę inspirujące pod względem wykończenia i jakości dźwięku kable. Jeśli zawsze marzyłeś o kablach High End pomiędzy komponentami, ale nigdy nie chciałeś płacić wysokiej ceny, to jest Twoja szansa.

 

Akcesoria gramofonowe

 

Latem 2020 roku Ludic dokonał  ogromnego skoku w swojej gamie produktów. Po intensywnych konsultacjach i produkcji odrzuconych przez nas produktów, jesienią 2020 roku wprowadzone zostały do oferty meble audio, a także cała gama akcesoriów do gramofonów. Te nowe serie, jak również seria kabli, będą dalej rozwijane z fantastycznymi produktami w nadchodzących miesiącach, a także do 2022 roku. Ludic Audio jest bardzo zajęty przy desce kreślarskiej z nowymi projektami.

 

Ludic Audio uważa, że ma produkty wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach, ale jak zawsze w przypadku Ludic Audio, nie wierz nam na słowo, ostatecznie zapraszamy Cię do sprawdzenia i własnej oceny.